فاب دیزاین از SLR یک جنگنده ی شکاری

شرکت تیونینگ فاب دیزاین در جدیدترین اقدام سراغ SLR رفت.
این تیونر سوئیسی به خود جرات داده که SLR را از همه نظر نوازش کنه. پکیج تیونینگ را میتوان بر روی همه SLR ها سفارش داد.
موتور هشت سیلندر آلومینیومی SLR بعد از تیونینگ فاب دیزاین به جای 626 دارای 750 اسب بخار قدرت شده و به جای 780 نیوتون متر گشتاور 1080 نیوتون متر گشتاور تولید میکندچهره جدید اتومبیل احتیاجی به توضیح ندارد چون با یک نگاه از هر زاویه باعث ایجاد رعب و وحشت میشود.تقریبا هیچ قسمتی از بدنه بدون تغییرات باقی نمانده . گلگیرهای بزرگ با خط های طولی برجسته روی چرخ ها در کنار ورودی های هوای گوشه سپر سه سر اگزوزی در هر طرف رکاب های ماشین باعث شده اند تا از بغل شباهت های بسیاری با هواپیماهای جنگنده وجود داشته باشد.در جلو در جایی که قبلا سپر وجود داشته الان سپری عظیم و خشمگین با سه قسمت برجسته و ورودی های هوای بزرگ قرار گرفته است.
در عقب هم یک سپر بسیار بزرگ یک تکه با مثلثی برعکس دیده میشود. اسپویلر روی صندوق عقب مثله بازیهای کامپیوتری بزرگ و برجسته است.کیت بدنه در مجموع تاثیر زیادی روی قابلیت های حرکتی ماشین در سرعت های بالا دارد.
حداکثر سرعت برای افزایش ایمنی به 310 کیلومتر محدود شده ولی شتابه 0_100 در 3.6 ثانیه انجام میشود.در حاله حاضر تولید SLR در کارخانه مک لارن در انگلیس تمام شده ولی کسانی که SLR دارند میتونن این کیت رو به ماشینه خود اضافه کنن تا صاحب یک فاب دیزاین شوند.
این ماشین فقط در نمایشگاه ژنو نمایش داده شد ولی در همان جا 15 سفارش دریافت کرد

منبع:اسپید بکس

/ 1 نظر / 13 بازدید
فرشاد

چاريم. قابلي نداره. از هر ماشيني خواستي بگو رديف كنم. در ضمن خودت هم ياشاسين........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: